TARGI INTERSOLAR MONACHIUM 2015

W dniach 10-12 czerwca 2015 roku w Monachium odbywały się największe i najważniejsze Międzynarodowe Targi branży Solarnej w tej części świata. Wśród 1002 wystawców najbardziej liczących się graczy na rynku energii odnawialnej nie mogło zabraknąć również firmy LEHMANN KG oraz LEWI-POLSKA.

Dzięki doskonałej współpracy, udało nam się zaaranżować wspólne stoisko w Hali B2. Dziękując za gościnę Prezesowi  niemieckiej spółki Panu Hansowi Supthutowi, pragniemy wyrazić nasze najwyższe uznanie dla innowacyjności i rewolucyjności oferowanej przez jego firmę unikalnych rozwiązań do czyszczenia instalacji fotowoltaicznych. Połączenie opatentowanej przez LEHMANN KG metody z wysoko kwalifikowaną i wydajną ofertą urządzeń spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nasze wspólne stoisko.

Będąc wśród najważniejszych podmiotów gospodarczych produkujących urządzenia do czyszczenia instalacji fotowoltaicznych firma nawiązała liczne kontakty handlowe i biznesowe, które z pewnością zaowocują kolejnymi zamówieniami na międzynarodowym rynku.

W załączonym filmie prezentujemy wybrane momenty będące pamiątką z tego udanego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie był udział w monachijskich targach. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne edycje tych oraz innych targów z udziałem LEHAMNN KG oraz LEWI-POLSKA, a wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę targów składamy gorące podziękowania.