szkolenie_mycie_fotowoltaiki

Wiosenno Letnie Szkolenia 2022

Wraz z nadchodzącym okresem wiosenno letnim chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne Osoby, Firmy do udziału w indywidualnych szkoleniach z zakresu mycia modułów fotowoltaicznych, elewacji i fasad szklanych. Na szkoleniu przedstawiamy Ci dokładne działanie  naszego systemu, obsługę urządzenia i jego podzespołów.

Głównym walorem naszego szkolenia jest to, aby umożliwić kursantowi rozpoczęcie pracy w nowej dziedzinie. Szkolenie przeznaczone jest dla osób w każdym wieku. Nie ma znaczenia czym dana osoba zajmowała się wcześniej. Swoich sił może spróbować każdy. Zakres obejmuje część teoretyczną i praktyczną co pozwali osiągnąć kompletne umiejętności. Szkolenie jest zakończone certyfikatem operatora systemu do mycia, które umożliwia danej osobie rozpoczęcie pracy w nowym sektorze. Zapotrzebowanie rynku jest coraz większe, a już niebawem może Ci pomóc nie tylko zwiększyć potencjał Twoich Klientów, ale również rozszerzyć swoją aktualną działalność.

Gwarantujemy dwie formy szkolenia:

1. Bezpłatne szkolenie i pokaz w dogodnym dla Państwa terminie przed zakupem urządzenia zakończone Certyfikatem doliczany jest jedynie koszt dojazdu do Kursanta. 

2. Bezpłatne szkolenie i pokaz przy dostawie wybranego urządzenia zakończone Certyfikatem.

Data szkolenia uzależniona jest od wolnego najbliższego terminu.

Biorąc pod uwagę już bardzo duże zainteresowanie ilość miejsc na nadchodzący sezon jest mocno ograniczona.

Aby wziąć udział w szkoleniu skontaktuj się z nami pod adres mailowy: szkolenia@lewi-polska.pl

 

Szkolenie_mycie_fotowoltaiki