Jakość i zaufanie

Firma Lehmann istnieje od 1895 roku. Tradycja i doświadczenie sprawdzają się na co dzień. Przedsiębiorstwo jest synonimem zaufania, jakości i dobrego serwisu. Jako przedsiębiorstwo rodzinne, posiada odbiorców w Europie i na świecie. Firma oferuje wysokiej jakości narzędzia i systemy do czyszczenia budynków i konstrukcji wewnątrz i na zewnątrz.

LEHMANN

NOWOCZESNOŚĆ I POSTĘP

Firma Lehmann istnieje od 1895 roku. Tradycja i doświadczenie sprawdzają się na co dzień. Przedsiębiorstwo jest synonimem zaufania, jakości i dobrego serwisu. Jako przedsiębiorstwo rodzinne, posiada odbiorców w Europie i na świecie. Firma oferuje wysokiej jakości narzędzia i systemy do czyszczenia szkła, elewacji i modułów fotowoltaicznych.

 

INNOWACJA I ERGONOMIA

Innowacyjne produkty i systemy firmy LEHMANN KG przyczyniają się do tego, że czyszczenie powierzchni szklanych i fasad jest bezpieczne i wydajne. Dzięki starannie dobranym narzędziom, znakomitej jakości komponentów i pewnej techniki łączenia, praca jest efektywna i przyjemna.

BADANIA I ROZWÓJ

Wymagania w branży czyszczącej rosną. Wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia coraz bardziej uniwersalne, niezawodne i oszczędne. Firma obserwuje trendy w architekturze i rozwoju materiałów. Firma stawia sobie za cel, by sprostać wszystkim wymaganiom związanym z czyszczeniem zewnętrznych powierzchni do wysokości 21 m. Firma zapewnia kompatybilność swoich systemów i rozwiązań, wysoką ich jakość i opłacalność.

Kontakt z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, systemów, usług, ofert i informacji technicznych, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

AMBASADOR DOBRYCH PRAKTYK

Program Ambasador Dobrych Praktyk został zainicjowany przez firmę LEWI Polska, reprezentanta niemieckiego producenta systemów myjących do fotowoltaiki LEHMANN German Cleaning Systems.

Testimonials

We are pleased to announce that our next success and distinction is the Recommendation of the Polish Society of Photovoltaics, which recognized our demineralized water washing systems as ecological and economic helping to maintain high efficiency of photovoltaic systems.

polskie_towarzystwo_fotowoltaiczne

RECOMMENDATION
Polish Photovoltaic Society

This prestigious award is recognition, not only for the best product in terms of technical parameters, but also for innovation and the statement that the direction we have chosen to make the consumer aware of the cleaning of photovoltaic modules complies with the principles of market ethics.

Innowacyjny_Produkt_Targów

INNOVATIVE PRODUCT
The International Renewable Energy Fair RE-ENERGY 2019