Zapraszamy na Targi RE-Energy 10-11.09.2019

on .

                       Targi Energii Odnawialnej RE-Energy to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE), podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. RE-energy to nie tylko możliwość pokazania Państwu jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale jest to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego. Targi Re-Energy to miejsce spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. To tutaj świat biznesu spotyka się ze światem nauki. Na targach RE-Energy nie mogło zabraknąć również naszych rozwiązań, które właśnie cechuje ekologia, bezpieczeństwo oraz unikatowość.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr i9 w hali 3

0070 ReEnergy DL 210x99x5mm1

0070 ReEnergy DL 210x99x5mm2

Zapraszamy do KONKURSU

on .

 

KONKURS

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami konkursu.

 

KONKURS BANER A4 800dpi

 

 

U20 Mundialowa Mistrzowska PROMOCJA

on .

 

PROMOCJa

Mistrzostwa Świata do lat 20 w Piłce Nożnej 2019 – dwudziesty drugi turniej mistrzostw świata U-20 w piłce nożnej mężczyzn. Do 15 czerwca oczy piłkarskiego świata będą zwrócone na Polskę, która po raz pierwszy będzie organizatorem turnieju. W końcu młodzieżowy mundial to drugi, po seniorskim, najważniejszy turniej rozgrywany pod egidą FIFA. Nadchodząca imreza to szansa aby zobaczyć najbardziej utalentowanych piłkarzy z rocznika 1999 i młodzych. Przypomnijmy że przez ten turniej w przeszłości przewinęli się przyszli mistrzowie świata, Europy i laureaci Złotej Piłki "France Football". Do tej ostatniej grupy należą Lionel Messi (2005), Marco van Basten (1983), Ricardo Kaka (2001), Luis Figo (1991) i Ronaldinho (1999).

Korzystając właśnie z tej okazji zapraszamy do udziału w naszej Mistrzowskiej PROMOCJI. To również jedyna i niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem Orginalnej Bramkarskiej Koszulki (Europejskiego z wieloma trofeamii Portugalskiego klubu) z autografem Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka.

 

Mistrzowska PROMOCJA

 

REGULAMIN PROMOCJI !!!

 
I. OGÓLNE INFORMACJE
 
Niniejszy Regulamin określa zasady promocji „Mistrzowska PROMOCJA„. Organizatorem akcji promocyjnej jest firma LEWI POLSKA, zarejestrowana w Pabianice, NIP 728-145-36-58, tel.: 694-469-009, z siedzibą mieszczącą się przy

ul. Skłodowskiej 8/10, Pabianice. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.lewi-polska.pl Składając zamówienie w promocji „Mistrzowska PROMOCJA, klient wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.

II. CZAS TRWANIA

 
Promocja „Mistrzowska PROMOCJA„ trwa do 30.08.2019r. lub wyczerpania zapasów.
 
III. WARUNKI PROMOCJI
.

1. Do każdego złożonego zamówienia z kategorii produktów QLEEN Disy Electro, QLEEN Profi I lub QLEEN Profi II, otrzymacie Państwo  Orginalną Bramkarską Koszulkę Europejskiego Zespołu, wielokrotnego zdobywcy największych trofeów w piłce nożnej z podpisem i dedykacją Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka
2. Wartość zamówienia, o których mowa w pkt III.1, dotyczy tylko i wyłącznie produktów z kategotii produktów QLEEN Disy Electro, QLEEN Profi I lub QLEEN Profi II
3. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi bądź cenami specjalnymi na w/w kategorie produktów.
4. Promocja dotyczy zamówień na terenie Polski i UE

IV. ZASADY PROMOCJI
.

1. Zamówienie można wykonać za pośrednictwem drogi mailowej This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Nie są brane  pod uwagę zamówienia telefoniczne lub w innej formie niż wyżej wspomniany adres.
2. Zamówienia nie spełniające warunków promocji wymienionych w pkt IV, ppk 1, nie będą brane pod uwagę w Akcji Promocyjnej.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
.

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania akcji, o czym poinformuje klienta.
2. Sprawy nie poruszone w tym regulaminie, m.in. reklamacje i zwroty określa regulamin sklepu dostępny na tej stronie
3. Regulamin obowiązuje od dnia 23.05.2019
 

TARGI ENEX 27-28.02.2019 - Zapraszamy

on .

To już 22 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii.

Jako jeden z prelegentów tegorocznej imprezy targowej będziemy mogli zaprezentować Państwu najnowsze rozwiązania z dziedziny systemów utrzymania czystości modułów fotowoltaicznych. To również okazja aby pokazać innowacyjną elektryczną szczotę obrotową, która radzi sobie z najgorszym zabrudzeniem (ptasie odchody), jakie ogranicza produkcję energii a przede wszystkim może prowadzić do uszkodzenia w paneli słonecznych.
Tym samym zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, które zlokalizowane będzie w pasażu energetycznym GLOB ENERGIA.

Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce.

 

TARGI ENEX naj

PROMOCJA "Złap Jakość w Swoje Ręce"

on .

 

PROMOCJa

Korzystając z okazji zakończonych Mistrzostw Świata w piłce nożnej i mając na uwadze Wilokrotnego Mistrza, a Naszego Ambasadora wychodzimy z jedyną taką promocją oraz okazją do zdobycia markowej Piłki Nożnej ADIDAS ( z tegorocznych Mistrzostw Świata), oraz unikalnej koszulki Polo z bezpośrednią na niej dedykacją dla Uczestnika konkursu od Józefa Młynarczyka.

 

PROMOCJA Józef Młynarczyk 779x444px

 

REGULAMIN PROMOCJI !!!

 
I. OGÓLNE INFORMACJE
 
Niniejszy Regulamin określa zasady promocji "Złap Jakość w Swoje Ręce". Organizatorem akcji promocyjnej jest administrator sklepu internetowego sklep.lewi-polska.pl, zarejestrowany w Pabianice, NIP 728-145-36-58, tel.: 694-469-009, z siedzibą mieszczącą się przy
ul. Skłodowskiej 8/10, Pabianice. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie http://sklep-lewi.pl/pl/ Składając zamówienie w promocji "Złap Jakość w Swoje Ręce", klient wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
 
II. CZAS TRWANIA

 
Promocja "Złap Jakość w Swoje Ręce" trwa do 10.12.2018r. lub wyczerpania zapasów.
 
III. WARUNKI PROMOCJI
.
 
1. Do każdego złożonego zamówienia z kategorii PROMOCJE na stronie https://sklep-lewi.pl/pl/promocje otrzymacie Państwo markową Piłkę Nożną ADIDAS (replikę) z tegorocznych Mistrzostw Świata oraz niepowtarzalną koszulkę Polo z dedykacją dla uczestnika promocji ( imię i nazwisko ) od Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka

2. Wartość zamówienia, o których mowa w pkt III.1, dotyczy tylko i wyłącznie produktów z kategotii PROMOCJE

3. Promocja dotyczy zamówień na terenie Polski i UE
 
IV. ZASADY PROMOCJI
.
 
1. Zamówienie można wykonać za pośrednictwem strony http://sklep-lewi.pl/pl/ lub drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Nie są brane  pod uwagę zamówienia telefoniczne lub w innej formie niż wyżej wspomniane adresy.
 
2. Gdy w koszyku lub zamówieniu mailowym znajdują się produkty z kategorii PROMOCJE, Uczestnik otrzyma promocyjną piłkę oraz koszulkę Polo z dedykacją.
3. Zamówienia nie spełniające warunków promocji wymienionych w pkt II, nie będą brane pod uwagę z Akcją Promocyjną.
4. Klient zobowiązany jest poinformować sprzedawcę drogą mailową, telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy sklepu o rozmiarze koszulki Polo
 
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
.
 
1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania akcji, o czym poinformuje klienta.

2. Sprawy nie poruszone w tym regulaminie, m.in. reklamacje i zwroty określa regulamin sklepu dostępny na tej stronie
3. Regulamin obowiązuje od dnia 22.07.2018
 

Józef Młynarczyk Ambasadorem LEHMANN KG POLSKA

on .

OFICJALNA INFORMACJA.

Z wielką dumą informujemy, że Józef Młynarczyk, były Reprezentant Polski, piłkarz Widzewa Łódź oraz słynnego FC Porto, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, został oficjalnym ambasadorem produktów LEHMANN KG.

Józef Młynarczyk jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii klubowej europejskiej piłki nożnej, mimo że zagraniczne występy rozpoczął dopiero w wieku 31 lat. Najpierw na krotko trafił do francuskiej drużyny SC Bastia, a w 1986 przeniósł się do portugalskiego FC Porto. Z tym klubem święcił największe tryumfy. W 1987 roku jako drugi Polak po Zbigniewie Bońku zdobył  Puchar Europy (w finale Portugalczycy pokonali 2:1 Bayern Monachium) oraz Superpuchar UEFA i Puchar Interkontynentalny. 2 razy został mistrzem Portugalii (1986 i 1988) oraz zdobył puchar tego kraju (1988).
Pierwsze kroki piłkarskiej kariery stawiał w klubie Astra (z jego rodzinnej miejscowości Nowa Sól). Później grał jeszcze w tamtejszej Polonii. W wieku 21 lat przeszedł do Stali Bielsko-Biała. Po trzech latach gry w tym klubie Antoni Piechniczek, który trenował Młynarczyka jeszcze w Bielsku ściągnął go do Odry Opole. Rok później grał już w Widzewie, gdzie na dobre rozpoczęła się jego wielka kariera. Z łódzkim klubem dwukrotnie wywalczył mistrzostwo Polski (1981 i 1982) oraz dotarł do półfinału Pucharu Europy (1983). 18 lutego 1979 zadebiutował w reprezentacji Polski, prowadzonej przez Ryszarda Kuleszę, w meczu z Tunezją.  
W sumie w kadrze rozegrał 42 mecze. Był  pierwszym bramkarzem reprezentacji prowadzonej przez Antoniego Piechniczka. W 1982 roku strzegł polskiej bramki podczas mistrzostw świata, w których Polska zajęła trzecie miejsce. Grał także w kolejnym mundialu w 1986 w Meksyku. Po tych mistrzostwach zakończył karierę.
Nie rozstał się jednak z piłką. Swoje bramkarskie doświadczenie przekazywał młodszym szkoląc m.in. bramkarzy w FC Porto i kilku polskich klubach oraz w reprezentacji Polski.

Dla firmy LEWI-POLSKA wspieranie sportu i polskich sportowców to ważny element strategii marketingowej. – Jesteśmy firmą, która zawsze stawiała na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz jakość i nie bez powodu na ambasadora naszej firmy wybraliśmy Józefa Młynarczyka, który jako sportowiec potwierdzał te cechy swoim charakterem. Ponadto doceniamy jego zaangażowanie, siłę walki i energię, którą było zawsze widać podczas rozgrywek na międzynarodowych boiskach – mówi Tomasz Nowak przedstawiciel Niemieckiego koncernu na Polskę.

 

FB Ambasador 600x600px

CLEANO SPEED Cleano ultra pure water cleaning system

on .

CLEANO 30 leaflet ENjpg    CLEANO 30 leaflet EN

 

CLEANO SPEED 

 

The Cleano indoor ultrapure water cleaning system is for indoor glass and surfaces. It combines the cleaning power of pure water and microfiber in a light, compact and entirely mechanical tool (no cords, no batteries, etc).  The Cleano keeps glass clean longer.  With no chemical residue being left behind on the glass dirt will not be attracted, reducing the frequency of cleaning intervals. Fill with pure water from HydroTube™, Hydro Cart or Ready Pure systems.

Interchangeable frames

Thanks to special easy joint disconnection system you can change the frame for your Cleano depending on the surfaces to clean

Ambivalent

The new Cleano series can be used with both chemical products or with AquaPura and water

 • Reduces labor up to 50%
 • Reduces back strain - ergonomic
 • Allows safe working from the ground
 • Easily clean indoor windows up to 50'
 • Reaches difficult areas without dripping on or having to move furniture
 • Environmentally friendly, no chemicals
 • Economical eliminates chemical costs

Applications Include:

 • Indoor glass windows and walls
 • Washable furniture
 • Washable tables and desks
 • Counters and work benches
 • Washable doors
 • Washable walls
 • Glass partitions, showcases, and mirrors
 • Elevator walls and doors
 • Glass refrigerator doors
 • Indoor window sills

 

Special offer for companies

on .

Special offer for companies 779x444px ang

 

It is our proposition addressed to companies. This offer includes all products LEWI and QLEEN. Many years of experience in the cleaning industry has allowed us to know customer expectations, therefore We offer you diversity of products and best terms of purchase. We invite distributors and manufacturers to cooperate with us. We are currenlty one of the largest manufacturers in Europe who sells equipment to clean roofs, glasses, windows and fascades. For our partners We provide training in a company and in the factory in Neusterlitz.

In addition to the most important collaborators, We guarantee Certificates, information about company on the main page and marketing suport.

 

TARGI CMS 2017 Berlin

on .

Targi Berlin

 

Sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania do czyszczenia szkła, elewacji, powierzchni dachowych oraz modułów fotowoltaicznych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach w BERLINIE „CMS 2017 Berlin” Hala 4.2, Stoisko 106. Przedstawimy profesjonalne rozwiązania czyszczące, które skutecznie redukują zużycie wody, energii i produktów czyszczących. Poznaj zalety modularnych i solidnych systemów oczyszczania wody systemami QLEEN. Sprawdź siłę czyszczenia obrotowych szczotek ROTAQLEEN.

 

 

LEWI INDOOR

LEWI INDOOR Sytems.
The system solution for fast and perfect indoor cleaning. Surfaces dry streak-free due to the use of demineralized water. The cleaning is carried out directly from the ground. For working heights of up to 10 metres. Thanks to the low weight...

Learn More