Nowoczesna architektura prezentuje usługi ogólne i techniczne obfitujące w coraz więcej nowinek w zakresie czyszczenia. Duże powierzchnie szyb i fasad często są niedostępne przy zastosowaniu zwykłych metod np. miejsc przy użyciu drabiny, rusztowania, czy sprzętu hydraulicznego. Rewolucyjny system PURAQLEEN jest rozwiązaniem gwarantującym optymalny dostęp.

Jako, że używamy lekkich materiałów tak jak aluminium, tytan i węgiel nasze zestawy są lekkie, stabilne i trwałe w ten sposób stanowią ułatwienie w zakresie bezpiecznych i odpowiedzialnych metod pracy. Po za zapewnieniem optymalnego dostępu i zwiększeniem tempa pracy proponowane przez Nas urządzenia gwarantują również perfekcyjne rezultaty bez pozostawiania brzydkich smug. Przy użyciu czystej zdemineralizowanej wody jako środka czyszczącego można rozpuścić jakąkolwiek substancję znajdującą się na czyszczonej powierzchni. Niezależnie od warunków pogodowych mają Państwo gwarancję procesu schnięcia bez pozostawiania znaków i smug nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym, dodatkowo obecność ładunków statycznych jest ograniczona do minimum co jest bardzo korzystne ponieważ nowa warstwa brudu będzie osiadać wolno a powierzchnia pozostanie czysta przez o wiele dłuższy okres czasu. System PURAQLEEN został opracowany dla zapewnienia rozwiązania problemów pojawiających się okresowo w sektorze profesjonalnego czyszczenia. Ten nowoczesny system jest bezpieczny i bardziej efektywny sposób dostępu do wymagających czyszczenia szyb i fasad w wielu różnych sytuacjach.

Proponowany przez Nas system jest odpowiedni do praktycznie każdego rodzaju powierzchni ale przede wszystkim oferuje idealne rozwiązanie dla dużych szyb i fasad w przypadku których dotarcie do miejsca pracy jest trudne albo nawet nieosiągalne. Warunki pracy są dogodne a co najważniejsze są odpowiednie ponieważ prace są zawsze przeprowadzane z bezpiecznego miejsca. PURAQLLEN stanowi również rozwiązanie praktycznych problemów wynikających z surowego Europejskiego prawodawstwa w zakresie warunków pracy.

Po za bezpieczeństwem i przyjaznością użytkownikowi gwarantuje także oszczędność czasu, nie potrzebują Państwo dłużej niebezpiecznych drabin, drogich urządzeń hydraulicznych lub trudnych do zamontowania konstrukcji rusztowań, przy użyciu tej metody powierzchnie nie osiągalne w inny sposób stają się łatwo dostępne.

System oferuje rozwiązania dla każdego rodzaju zastosowań. Kompaktowa ruchoma wersja pozwala na elastyczność stosowania w każdym miejscu jakie mogą sobie Państwo wyobrazić. Po za tymi wszystkimi zaletami możliwe jest także zamontowanie systemu na samochodzie firmowym lub przyczepie wyposażonej w zbiornik zasobnikowy dostarczający przez cały czas wodę zdemineralizowaną.

Zespół LEWI-POLSKA.