QLEEN Purastart Mini Zestaw to innowacyjne rozwiązanie do czyszczenia powierzchni, które zapewnia wygodę i skuteczność. Zestaw zawiera filtr o pojemności 12,5 litra wypełnioną granulatem żywicznym, który skutecznie filtruje wodę, oraz zaawansowany system automatycznego pomiaru jakości wody wychodzącej. Dzięki temu użytkownik zawsze ma pewność, że używana woda jest czysta i odpowiednia do czyszczenia. Maksymalna wysokość czyszczenia powierzchni zależy od ciśnienia roboczego w systemie wodnym i może wynosić do 12 metrów, co czyni ten zestaw idealnym do różnorodnych zadań czyszczących, zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych.

 

PARAMETRY:

  • wysokość filtra 21 cm
  • głębokość filtra 21 cm
  • szerokość filtra 55 cm

Sklep Online   Kontakt

Podstawowy zestaw przeznaczony do mycia różnego typu powierzchni. Najwyższej jakości wysięgniki Qleen, filtr jonowymienny i pompa detergentów to rewolucyjne połączenie, które poradzi sobie z każdym długotrwałym zabrudzeniem na wysokościach.

Systemy Qleen charakteryzują się zastosowaniem filtru jonowymiennego, który demineralizuje wodę. Dzięki temu procesowi Twoje powierzchnie pokrywa powłoka antystatyczna zapewniająca czystość na dłużej.

Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały Qleen gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.

Profesjonalne mycie na wysokości kilku metrów bez smug, zacieków oraz użycia drabiny i podnośników.