PURASTART Zestaw do mycia na wózku z butlą 25l. wypełnioną granulatem żywicznym, automatyką pomiaru jakości wody wychodzącej oraz wężykiem wodnym 25 metrów.

Maksymalna wysokość czyszczenia powierzchni uzależniona jest od ciśnienia roboczego w ujęciu wodnym, maksymalnie do 10 metrów.

 

PARAMETRY:

  • wysokość urządzenia 38 cm
  • głębokość urządzenia 38 cm
  • szerokość urządzenia 110 cm

Sklep Online   Kontakt

Zestaw przeznaczony do mycia różnego typu powierzchni. Najwyższej jakości wysięgniki Qleen, filtr jonowymienny i pompa detergentów to rewolucyjne połączenie, które poradzi sobie z każdym długotrwałym zabrudzeniem na wysokościach.

Systemy Qleen charakteryzują się zastosowaniem filtru jonowymiennego, który demineralizuje wodę. Dzięki temu procesowi Twoje powierzchnie pokrywa powłoka antystatyczna zapewniająca czystość na dłużej.

Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały Qleen gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.

Profesjonalne mycie na wysokości 10 metrów bez smug, zacieków oraz użycia drabiny i podnośników.