Szczotka przeznaczona do mycia okien i powierzchni szklanych.
Specjalnie dostosowana grubość włosia oraz materiał z jakiego została zrobiona pozwala na dokładne mycie elewacji szklanych, nie narażając mytej powierzchni na zarysowania.
Rozmiary
Szczotka do mycia okien, szkła biała, 27 cm
Szczotka do mycia okien, szkła biała, 40 cm
Szczotka do mycia okien, szkła biała, 60 cm

Sklep Online   Kontakt

Szybka, bezpieczna, ale przede wszystkim łatwa praca. Szczotki Qleen to urządzenia przeznaczone do mycia elewacji szklanych, paneli fotowoltaicznych i innych twardych powierzchni. Pozwalają usunąć najtrudniejsze zabrudzenia nie rysując przy tym powierzchni myjącej. Dzięki odpowiedniemu ciężarowi nie wymaga siły nacisku użytkownika. Wysokiej jakości włosie oraz specjalna technika czyszczenia gwarantują nieskazitelnie czyste powierzchnie bez smug.

Kompatybilność z prętami teleskopowymi Lewi Polska zwiększa zasięg urządzenia nawet do 20 metrów. Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.