Szczotka przeznaczona do mycia modułów fotowoltaicznych i instalacji solarnych płaskich.

Specjalnie dostosowana grubość włosia pozwala na dokładne mycie paneli oraz modułów słonecznych, nie narażając mytych powierzchni na zarysowania.

 

SZCZEGÓŁY

Szczotka w kolorze czerwonym, grubość włosia – 0,4 mm, długość włosia – 40 mm

Sklep Online   Kontakt

Szybka, bezpieczna, ale przede wszystkim łatwa praca. Szczotki Qleen to urządzenia przeznaczone do mycia elewacji szklanych, paneli fotowoltaicznych i innych twardych powierzchni. Pozwalają usunąć najtrudniejsze zabrudzenia nie rysując przy tym powierzchni myjącej. Dzięki odpowiedniemu ciężarowi nie wymaga siły nacisku użytkownika. Wysokiej jakości włosie oraz specjalna technika czyszczenia gwarantują nieskazitelnie czyste powierzchnie bez smug.

Kompatybilność z prętami teleskopowymi Lewi Polska zwiększa zasięg urządzenia nawet do 20 metrów. Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.