Elektryczna dwumodułowa szczotka obrotowa do mycia elewacji.
Dzięki rotacji ruchu szczotki pozwala usunąć stare zabrudzenia, nie rysując przy tym powierzchni myjącej.
Szczotki ROTAQLEEN to o 50 % szybsza i dokładniejsza praca.
Dzięki rotacji i własnemu ciężarowi osiąga rewelacyjne wyniki w czyszczeniu.
Jest montowana do wysięgników QLEEN, dzięki czemu może być wykorzystana do czyszczenia szkła, fasad i paneli słonecznych z powierzchni ziemi do wysokości 20 m.
W główkach szczotek umieszczane są 24V silniki.
Osiągają one znacząco lepsze rezultaty od standardowych szczotek na rynku.
Rozmiary
ROTAQLEEN Classic do mycia elewacji, 40 cm (niebieski)
ROTAQLEEN Classic do mycia elewacji, 60 cm (niebieski)

Mycie elewacji ze szczotką obrotową ROTAQLEEN CLASSIC

Sklep Online   Kontakt

Mycie okien szczotkami RotaQleen by Lehmann to szybka, bezpieczna, ale przede wszystkim łatwa praca. Szczotki obrotowe RotaQleen to elektryczne, dwumodułowe urządzenia przeznaczone do mycia elewacji szklanych, paneli fotowoltaicznych i innych twardych powierzchni. Charakteryzują się rotacyjnym trybem pracy, który pozwala usunąć najtrudniejsze zabrudzenia nie rysując przy tym powierzchni myjącej. Dzięki odpowiedniemu ciężarowi nie wymaga siły nacisku użytkownika. Wysokiej jakości włosie oraz specjalna technika czyszczenia gwarantują nieskazitelnie czyste powierzchnie bez smug.

Kompatybilność z prętami teleskopowymi Lewi Polska zwiększa zasięg urządzenia nawet do 20 metrów. Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.