Uchwyt do szczotek Vario z 5 dyszami do mocowania szczotek płaskich myjących.

Możliwość ustawienia różnych kątów nachylenia urządzenia myjącego.

Niezależnie od rodzaju szczotki uchwyt ma znormalizowane mocowanie, a jego zaletą jest możliwość ustawiania w poziomie i w pionie, co daje pełną możliwość mycia różnych powierzchni np. blachy trapezowej.

Ponadto wyposażony jest w przegub, który pozwala na ustawienie różnych kątów 30°, 60°, 90°.

Uchwyt Vario do szczotek płaskich

Sklep Online   Kontakt

Uchwyt do szczotek jest przeznaczony do czyszczenia fasad szklanych, elewacji oraz innych trudno zlokalizowanych miejsc. Uchwyt umożliwia mycie na wysokości bez smug, zacieków oraz użycia drabiny i podnośników.

Dzięki prętom z walcowanymi rurami będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.

Mycie okien naszymi szczotkami to szybka, bezpieczna, ale przede wszystkim łatwa praca. Nasze szczotki są przeznaczone do mycia elewacji szklanych, paneli fotowoltaicznych i innych twardych powierzchni. Pozwalają usunąć najtrudniejsze zabrudzenia nie rysując przy tym powierzchni myjącej. Dzięki odpowiedniemu ciężarowi nie wymaga siły nacisku użytkownika. Wysokiej jakości włosie oraz specjalna technika czyszczenia gwarantują nieskazitelnie czyste powierzchnie bez smug.