Zestaw do mycia modułów fotowoltaicznych – wersja domowa.

Zestaw składa się z:

  • 1 x Wodny pręt teleskopowy z wężem na wodę – w zależności od potrzeby maksymalny zasięg do 12 metrów
  • 1 x Aluminiowy, wodny kątowy przegub szczotki (regulowany),
  • 1 x Szczotka do mycia 30cm,
  • 1 x Filtr PURAQLEEN ( z granulatem żywicznym 12,5l )

 

PURASTART Premium to system do mycia paneli słonecznych wodą demineralizowaną.
Zestaw wyposażony w butlę 12,5l. zasypaną żywicą jonowymienną, automatyką pozwalającą na dokładną analizę wody wychodzącej z filtra, prętem teleskopowym, nastawnym przegubem oraz szczotką z miękkim włosiem.
Urządzenie zaprojektowane zostało jako system z wkładem wypełnionym żywicą powodującą wymianę jonów. Bezpośredni przepływ wody z jakiegokolwiek ujęcia przez substancję filtrującą, skutecznie usuwa sól z wody tym samym pozwala otrzymać wodę o bardzo wysokim stopniu czystości.
W zależności od rodzaju żywicy, woda może zostać zmiękczona lub demineralizowana. Zawartość żywicy umożliwia uzdatnienie określonej ilości wody, a ilość ta jest zależna od twardości wody na wejściu do systemu zmiękczającego.
Po przepływie określonej ilości wody (należy posługiwać się wskazaniami licznika wody), a po przekroczeniu maksymalnej wartości (wskazanej na automatyce) wymienić żywicę na nową.

 

Sklep Online   Kontakt

Linia systemów myjących PURASTART jest przeznaczona do czyszczenia paneli fotowoltaicznych, fasad szklanych oraz elewacji. Systemy PURASTART charakteryzują się zastosowaniem filtru jonowymiennego, który demineralizuje wodę. Dzięki temu procesowi Twoje powierzchnie pokrywa powłoka antystatyczna zapewniająca czystość na dłużej. Mycie na wysokości 12 metrów bez smug, zacieków oraz użycia drabiny i podnośników.

Kompatybilność z prętami teleskopowymi Lewi Polska zwiększa zasięg urządzenia nawet do 21 metrów. Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.