Zestaw do mycia okien oraz fasad szklanych – wersja domowa

Zestaw składa się z:

  • 1 x Wodny pręt teleskopowy z wężem – w zależności od potrzeby maksymalny zasięg do 12 metrów
  • 1 x Aluminiowy, wodny kątowy przegub szczotki (regulowany),
  • 1 x Szczotka do mycia 30cm,

 

PURASTART Basic to system do mycia okien, szkła.
Zestaw wyposażony w pręt teleskopowy, nastawny przegub oraz szczotkę z miękkim włosiem. Narzędzia przystosowane są do bezpośredniego wpięcia w ujęcie wody za pomocą złączki Gardena. Szczotka mocowana jest na przegubie kątowym, który pozwoli na różne położenia w zależności od kąta mycia.

Sugerujmy aby do zestawu dokupić butlę z żywicą jonowymienną w celu zdecydowanego poprawienia efektu mycia za pomocą wody demineralizowanej.

 

Sklep Online   Kontakt

Linia systemów myjących PURASTART jest przeznaczona do czyszczenia powierzchni szklanych. Systemy PURASTART charakteryzują się zastosowaniem filtru jonowymiennego, który demineralizuje wodę. Dzięki temu procesowi Twoje powierzchnie pokrywa powłoka antystatyczna zapewniająca czystość na dłużej. Mycie na wysokości 12 metrów bez smug, zacieków oraz użycia drabiny i podnośników.

Kompatybilność z prętami teleskopowymi Lewi Polska zwiększa zasięg urządzenia nawet do 21 metrów. Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić dowolną płaszczyznę. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.