Komplet z przegubem aluminiowym Vario, szczotką do lamel, czterema uchwytami ( o różnych rozstawach i średnicach szczotek ) oraz skrzynką do przechowywania.

Idealne rozwiązanie do mycia lamel żaluzji.

Połączenie zestawu z przegubem kątowym umożliwi pracę w różnych warunkach nachylenia.

Zestaw wyposażony został w wężyki wodne, które w połączeniu z naszymi rozwiązaniami demineralizującymi, pozwolą wykonać dokładną pracę nie pozostawiając smug oraz ładunków statycznych na czyszczonej płaszczyźnie żaluzji.

Komplet z prętami teleskopowymi umożliwia pracę na różnych wysokościach.

Sklep Online   Kontakt

Zestaw uchwytów z szczotkami i przegubem Vario przeznaczony do profesjonalnego mycia żaluzji. Jedyne w Europie szczotki dedykowane do mycia lamel żaluzji, pozwolą usunąć najtrudniejsze zabrudzenia nie rysując przy tym powierzchni myjącej.

Możliwość współpracy z każdym narzędziem i systemem z wodą demineralizowaną.

Kompatybilność z prętami teleskopowymi Lewi Polska zwiększa zasięg urządzenia nawet do 21 metrów. Dzięki prętom z walcowanymi rurami i tyczkom będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w łatwy i komfortowy sposób wyczyścić lamele żaluzji. Ergonomiczne uchwyty, pełna regulacja długości, solidne i trwałe materiały marki Lehmann KG gwarantują wygodę użytkowania oraz długą żywotność.