Mycie modułów fotowoltaicznych marki Lewi.
 

Fasady szklane i przydomowe szklarnie wymagają regularnego czyszczenia i dbałości tak, aby piętno lat nie odbiło się na ich wyglądzie. Sprawdzone w praktyce rozwiązania oferowane przez firmę Lehmann zapewniają szybkie i gruntowne czyszczenie powierzchni szklanych i obramowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Czy będzie to mała szklarnia, czy wysoka konstrukcja szklana z różnymi kątami nachylenia jej powierzchni, pożądane są takie rozwiązania, dzięki którym czyszczenie jest proste, funkcjonalne i oszczędne. Czyszczenie wodą zdemineralizowaną nadaje się do prawie każdej pracy jako doskonałe i oszczędne rozwiązanie.

Korzystne rozwiązanie do prac na wysokości 6 metrów – system LEWI PURASTART

Wystarczy podłączyć się do sieci wodociągowej i stosując filtry Lehmanna, zwykła woda zamienia się w wodę czystą (zdemineralizowaną) o niezwykłych właściwościach czyszczących. Dzięki rozwiązaniu LEWI PURASTART możecie Państwo czyścić bezpośrednio z podłoża, wygodnie i bezpiecznie przydomowe szklarnie, pawilony, zadaszenia, okna, fasady domowe, czy kolektory słoneczne, bez użycia drabin ani podnośników.

Korzystne rozwiązanie do prac na wysokości 21 metrów – system QLEEN

Wydajność czyszczenia powierzchni do ponad 200 m2 w ciągu godziny jest możliwa przy zastosowaniu elektrycznie obracającej się szczotki ROTAQLEEN. Różnej szerokości szczotki i grubość włosia umożliwiają rozmaite zastosowanie do czyszczenia delikatnego jak i bardziej twardego. Czyszczenie metodą QLEEN jest do 10-ciu razy szybsze niż tradycyjne metody ręczne. Nadaje się optymalnie do czyszczenia większych powierzchni szklanych, szklanych kopuł, zadaszeń, ukośnych powierzchni szklanych, fasad, kolektorów słonecznych i fotowoltaicznych, ścian dźwiękochłonnych czy szyldów reklamowych.

Systemowe rozwiązanie dla szybkiego i gruntownego czyszczenia wewnątrz budynków

Rozwiązanie systemowe LEWI INDOOR składa się z teleskopowych rurek, rozpylacza wody zdemineralizowanej i pokrowca z mikrofazy. Czyści się bezpośrednio z podłoża, co zapewnia szybką i bezpieczną pracę. Oszczędność czasu i pieniądza. Czyści starannie wszystkie powierzchnie nadające się do mycia wewnątrz budynku: szkło, lustra, krzesełka na wyciągu, ściany działowe, witryny sklepowe.