LEWI. NARZĘDZIA PROFESJONALISTY.

SPRAWDZONE NARZĘDZIA WYSOKIEJ KLASY DLA PROFESJONALISTÓW

Urządzenia czyszczące marki LEWI zapewniają niemęczącą pracę – nawet po wielogodzinnej czynności czyszczenia, co profesjonaliści szczególnie cenią. Od dziesięcioleci firma Lehmann produkuje wyroby ergonomiczne LEWI, zaopatrując branżę czyszczącą w rozwiązania niezawodne, ekonomiczne i wielostronnego zastosowania.

LEWI. Korzyści.

  • Wysoka jakość i niezawodność
  • Łatwa technika łączenia – pewna obsługa
  • Ergonomiczna konstrukcja – przyjemna praca
  • Różnorodne komponenty – ekonomiczne rozwiązania

Profesjonalne produkty LEWI

  • 7lewi_02_1400_text_DE.jpg
  • 8lewi_02_1400_text_DE.jpg

PROFESJONALNE SYSTEMY LEWI

PURASTART.

Rozwiązanie systemowe dla wchodzących w profesjonalne czyszczenie szklanych frontów, szklarni, pojazdów.

Indoor Cleaning System.

Rozwiązanie systemowe do szybkiego i perfekcyjnego czyszczenia wnętrza pomieszczeń. Powierzchnie schną bez smug dzięki zastosowaniu wody zdemineralizowanej. Czyszczenie bezpośrednio z podłoża. Zasięg do wysokości 10 m.

LEWI. Nasz bestseller.

 

ŚCIĄGACZKI DO OKIEN

Z doskonałym uchwytem i wysokiej jakości wulkanizowaną gumą zbierającą zapewniają wygodną pracę i czyszczenie szyb bez pozostawiania smug, o każdej porze roku.

GUMY ZBIERAJĄCE DO OKIEN

Żadna inna guma nie ściąga lepiej. Jakość firmy Lehmann profesjonaliści rozpoznają na wielokrotnie przetestowanych gumach zbierających do okien.

MYJKI I STELAŻE

Zmywaki LEWI skutecznie zbierają doskonale brud i wodę. W zależności od wymagań znajdziecie Państwo zawsze właściwy stelaż w asortymencie LEWI.

PRĘTY TELESKOPOWE

Inaczej niż przy zwykłych kijkach teleskopowych oferowanych na rynku, kijki teleskopowe LEWI to pewność i szybkość dzięki rozwiązaniu „sztywnego łącza” - przemyślanej konstrukcji firmy Lehmann, która zapobiega skręceniu się kijków.

SKÓRY DO OKIEN

Skóry do okien LEWI czyszczą okna i powierzchnie nie pozostawiając smug i plam – klasyczne rozwiązanie dla nowoczesnej pielęgnacji. Skóry do okien LEWI są garbowane według starej receptury. Są bardzo miękkie, dlatego zbierają kurz i wilgoć szczególnie dobrze