• Myjki, uchwyty, baranki.

Myjka do okien i baranek z mikrofazy

Product Name Preis Menge
Myjka do okien i baranek z mikrofazy (15 cm)  
Myjka do okien i baranek z mikrofazy (25 cm)  
Myjka do okien i baranek z mikrofazy (35 cm)  
Myjka do okien i baranek z mikrofazy (45 cm)  
Myjka do okien i baranek z mikrofazy (55 cm)  

Przegląd

Myjka do okien i barankiem z mikrofazy.

Komplettset Mikrofaser BIONIC

Szczegóły

Doskonały zestaw do dużych powierzchni, "baranek" dobrze wchłania wodę, idealnie usuwa zaschnięty brud. Charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością i trwałością, dodatkowo struktura myjki zapobiega strzępieniu się. Posiada rzepy, które umożliwiają mocowanie jej na uchwycie.
Wartym podkreślenia jest możliwość połączenia zestawu z przegubem kątowym, który da dodatkową możliwość pracy w różnych warunkach nachylenia myjącej płaszczyzny. Całkowitym uzupełnieniem jest współpraca z prętami teleskopowymi umożliwiającymi wykonywać pracę na różnych wysokościach.

Skóra naturalna LEWI. Przewyższa walorami wszelkie inne wyroby tego typu.
Test porównawczy ze ścierkami syntetycznymi lub z mikrofazy pokazują że: wchłanianie i wyciskanie wody przez skórę naturalną przewyższa w sposób znakomity inne produkty. Przy właściwym użytkowaniu skóra zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Pozostałą i bardzo ważną korzyścią jest, że skóra nie przewodzi, tzn. powierzchnie czyszczone nie przyjmują ładunków elektrycznych i nie przyciągają kurzu i paprochów, przez co pozostają dłużej czyste.

Czytaj dalej