O FIRMIE

Lehmann – jakość i zaufanie

Firma Lehmann istnieje od 1895 roku. Tradycja i doświadczenie sprawdzają się na co dzień. Przedsiębiorstwo jest synonimem zaufania, jakości i dobrego serwisu. Jako przedsiębiorstwo rodzinne, posiada odbiorców w Europie i na świecie. Firma oferuje wysokiej jakości narzędzia i systemy do czyszczenia budynków i konstrukcji wewnątrz i na zewnątrz.

Lehmann – nowoczesność i postęp

Lehmann oferuje wydajne produkty i systemy, umożliwiające jego klientom wzrost efektywności z jednoczesnym odciążeniem środowiska. Profesjonalne rozwiązania zużywają małą ilość wody i energii elektrycznej.

Lehmann – innowacja i ergonomia

Innowacyjne produkty i systemy od Lehmanna przyczyniają się do tego, że czyszczenie powierzchni szklanych i fasad jest bezpieczne i wydajne. Dzięki starannie dobranym narzędziom, znakomitej jakości komponentów i pewnej techniki łączenia, praca jest efektywna i przyjemna.

Lehmann – badania i rozwój

Wymagania w branży czyszczącej rosną. Wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia coraz bardziej uniwersalne, niezawodne i oszczędne. Firma obserwuje trendy w architekturze i rozwoju materiałów. Firma stawia sobie za cel, by sprostać wszystkim wymaganiom związanym z czyszczeniem zewnętrznych powierzchni do wysokości 21 m. Firma zapewnia kompatybilność swoich systemów i rozwiązań, wysoką ich jakość i opłacalność.

LEWI INDOOR

LEWI INDOOR Sytem mycia wewnętrznego.
Powierzchnie okienne, moduły fotowoltaiczne, panele solarne, klatki schodowe, nośniki reklamowe - dzięki zastosowaniu do czyszczenia LEWI INDOOR oszczędzisz czas i pieniądze. System składa się z solidnych teleskopowych wysięgników, systemu rozpylania czystej wody oraz padów z mikrofibry wykonanych w nowoczesnej technologii. Czyszczenie odbywa...

Czytaj dalej