TARGI CMS 2017 Berlin

włącz .

popup

 

Sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania do czyszczenia szkła, elewacji, powierzchni dachowych oraz modułów fotowoltaicznych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach w BERLINIE „CMS 2017 Berlin” Hala 4.2, Stoisko 106. Przedstawimy profesjonalne rozwiązania czyszczące, które skutecznie redukują zużycie wody, energii i produktów czyszczących. Poznaj zalety modularnych i solidnych systemów oczyszczania wody systemami QLEEN. Sprawdź siłę czyszczenia obrotowych szczotek ROTAQLEEN.

 

 

Targi Intersolar Monachium 2017

włącz .

 

Kolejna edycja Solarnych Międzynarodowych Targów w Monachium już za nami. Tegoroczna największa impreza w Europie to przede wszystkim zaprezentowanie nowinek przez licznych wystawców w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jako, że idealnie dostosowywujemy się do utrzymania czystości i lepszej efektywności modułów fotowoltaicznych nie mogło nas również zabraknąć w tym wydarzeniu.

Podczas targów zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania a największym powodzeniem i uznaniem gości targowych cieszyło się urządzenie w wersji QLEEN Disy Full Version. Produkt ten to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko kojarzy się z branżą fotowoltaiczną, ale jesteśmy przekonani, że doskonale wypełni lukę w branży czystości w myciu wysoko położonych elewacjach i fasadach.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję targów.

 

Targi Intersolar Monachium 2016

włącz .

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach INTERSOLAR, które odbędą się w dniach 20-24 czerwca 2016 roku w Monachium Hala B3 Stoisko nr 190. Głównym Naszym założeniem na tegorocznych Targach jest zaprezentowanie Państwu najnowszych rozwiązań, w dziedzinie mycia paneli fotowoltaicznych co pozwoli na zachowanie wysokiego współczynnika produkcji oraz długą żywotności modułów.

Targi Dni Czystości 2017

włącz .

       

 

Chcesz poznać najnowsze trendy w branży czystości, a może szukasz wyspecjalizowanych urządzeń do mycia fasad i elewacji ?

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 5.6 na tegorocznych Targach "DNI CZYSTOŚCI" które

odbędą się w CentrumExpo XXI w Warszawie, w dniach 26-27 kwiecień 2017r.

 

 

 

Targi Intersolar Monachium 2015

włącz .

 

W dniach 10-12 czerwca 2015 roku w Monachium odbywały się największe i najważniejsze Międzynarodowe Targi branży Solarnej w tej części świata. Wśród 1002 wystawców najbardziej liczących się graczy na rynku energii odnawialnej nie mogło zabraknąć również firmy LEHMANN KG oraz LEWI-POLSKA.

Dzięki doskonałej współpracy, udało nam się zaaranżować wspólne stoisko w Hali B2. Dziękując za gościnę Prezesowi  niemieckiej spółki Panu Hansowi Supthutowi, pragniemy wyrazić nasze najwyższe uznanie dla innowacyjności i rewolucyjności oferowanej przez jego firmę unikalnych rozwiązań do czyszczenia instalacji fotowoltaicznych. Połączenie opatentowanej przez LEHMANN KG metody z wysoko kwalifikowaną i wydajną ofertą urządzeń spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nasze wspólne stoisko.

Będąc wśród najważniejszych podmiotów gospodarczych produkujących urządzenia do czyszczenia instalacji fotowoltaicznych firma nawiązała liczne kontakty handlowe i biznesowe, które z pewnością zaowocują kolejnymi zamówieniami na międzynarodowym rynku.

W załączonym filmie prezentujemy wybrane momenty będące pamiątką z tego udanego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie był udział w monachijskich targach. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne edycje tych oraz innych targów z udziałem LEHAMNN KG oraz LEWI-POLSKA, a wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę targów składamy gorące podziękowania.