TARGI ENEX 27-28.02.2019 - Zapraszamy

włącz .

To już 22 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii.

Jako jeden z prelegentów tegorocznej imprezy targowej będziemy mogli zaprezentować Państwu najnowsze rozwiązania z dziedziny systemów utrzymania czystości modułów fotowoltaicznych. To również okazja aby pokazać innowacyjną elektryczną szczotę obrotową, która radzi sobie z najgorszym zabrudzeniem (ptasie odchody), jakie ogranicza produkcję energii a przede wszystkim może prowadzić do uszkodzenia w paneli słonecznych.
Tym samym zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, które zlokalizowane będzie w pasażu energetycznym GLOB ENERGIA.

Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce.

 

TARGI ENEX naj

PROMOCJA "Złap Jakość w Swoje Ręce"

włącz .

 

PROMOCJa

Korzystając z okazji zakończonych Mistrzostw Świata w piłce nożnej i mając na uwadze Wilokrotnego Mistrza, a Naszego Ambasadora wychodzimy z jedyną taką promocją oraz okazją do zdobycia markowej Piłki Nożnej ADIDAS ( z tegorocznych Mistrzostw Świata), oraz unikalnej koszulki Polo z bezpośrednią na niej dedykacją dla Uczestnika konkursu od Józefa Młynarczyka.

 

PROMOCJA Józef Młynarczyk 779x444px

 

REGULAMIN PROMOCJI !!!

 
I. OGÓLNE INFORMACJE
 
Niniejszy Regulamin określa zasady promocji "Złap Jakość w Swoje Ręce". Organizatorem akcji promocyjnej jest administrator sklepu internetowego sklep.lewi-polska.pl, zarejestrowany w Pabianice, NIP 728-145-36-58, tel.: 694-469-009, z siedzibą mieszczącą się przy
ul. Skłodowskiej 8/10, Pabianice. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie http://sklep-lewi.pl/pl/ Składając zamówienie w promocji "Złap Jakość w Swoje Ręce", klient wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
 
II. CZAS TRWANIA

 
Promocja "Złap Jakość w Swoje Ręce" trwa do 10.12.2018r. lub wyczerpania zapasów.
 
III. WARUNKI PROMOCJI
.
 
1. Do każdego złożonego zamówienia z kategorii PROMOCJE na stronie https://sklep-lewi.pl/pl/promocje otrzymacie Państwo markową Piłkę Nożną ADIDAS (replikę) z tegorocznych Mistrzostw Świata oraz niepowtarzalną koszulkę Polo z dedykacją dla uczestnika promocji ( imię i nazwisko ) od Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka

2. Wartość zamówienia, o których mowa w pkt III.1, dotyczy tylko i wyłącznie produktów z kategotii PROMOCJE

3. Promocja dotyczy zamówień na terenie Polski i UE
 
IV. ZASADY PROMOCJI
.
 
1. Zamówienie można wykonać za pośrednictwem strony http://sklep-lewi.pl/pl/ lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie są brane  pod uwagę zamówienia telefoniczne lub w innej formie niż wyżej wspomniane adresy.
 
2. Gdy w koszyku lub zamówieniu mailowym znajdują się produkty z kategorii PROMOCJE, Uczestnik otrzyma promocyjną piłkę oraz koszulkę Polo z dedykacją.
3. Zamówienia nie spełniające warunków promocji wymienionych w pkt II, nie będą brane pod uwagę z Akcją Promocyjną.
4. Klient zobowiązany jest poinformować sprzedawcę drogą mailową, telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy sklepu o rozmiarze koszulki Polo
 
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
.
 
1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania akcji, o czym poinformuje klienta.

2. Sprawy nie poruszone w tym regulaminie, m.in. reklamacje i zwroty określa regulamin sklepu dostępny na tej stronie
3. Regulamin obowiązuje od dnia 22.07.2018
 

Józef Młynarczyk Ambasadorem LEHMANN KG POLSKA

włącz .

OFICJALNA INFORMACJA.

Z wielką dumą informujemy, że Józef Młynarczyk, były Reprezentant Polski, piłkarz Widzewa Łódź oraz słynnego FC Porto, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, został oficjalnym ambasadorem produktów LEHMANN KG.

Józef Młynarczyk jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii klubowej europejskiej piłki nożnej, mimo że zagraniczne występy rozpoczął dopiero w wieku 31 lat. Najpierw na krotko trafił do francuskiej drużyny SC Bastia, a w 1986 przeniósł się do portugalskiego FC Porto. Z tym klubem święcił największe tryumfy. W 1987 roku jako drugi Polak po Zbigniewie Bońku zdobył  Puchar Europy (w finale Portugalczycy pokonali 2:1 Bayern Monachium) oraz Superpuchar UEFA i Puchar Interkontynentalny. 2 razy został mistrzem Portugalii (1986 i 1988) oraz zdobył puchar tego kraju (1988).
Pierwsze kroki piłkarskiej kariery stawiał w klubie Astra (z jego rodzinnej miejscowości Nowa Sól). Później grał jeszcze w tamtejszej Polonii. W wieku 21 lat przeszedł do Stali Bielsko-Biała. Po trzech latach gry w tym klubie Antoni Piechniczek, który trenował Młynarczyka jeszcze w Bielsku ściągnął go do Odry Opole. Rok później grał już w Widzewie, gdzie na dobre rozpoczęła się jego wielka kariera. Z łódzkim klubem dwukrotnie wywalczył mistrzostwo Polski (1981 i 1982) oraz dotarł do półfinału Pucharu Europy (1983). 18 lutego 1979 zadebiutował w reprezentacji Polski, prowadzonej przez Ryszarda Kuleszę, w meczu z Tunezją.  
W sumie w kadrze rozegrał 42 mecze. Był  pierwszym bramkarzem reprezentacji prowadzonej przez Antoniego Piechniczka. W 1982 roku strzegł polskiej bramki podczas mistrzostw świata, w których Polska zajęła trzecie miejsce. Grał także w kolejnym mundialu w 1986 w Meksyku. Po tych mistrzostwach zakończył karierę.
Nie rozstał się jednak z piłką. Swoje bramkarskie doświadczenie przekazywał młodszym szkoląc m.in. bramkarzy w FC Porto i kilku polskich klubach oraz w reprezentacji Polski.

Dla firmy LEWI-POLSKA wspieranie sportu i polskich sportowców to ważny element strategii marketingowej. – Jesteśmy firmą, która zawsze stawiała na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz jakość i nie bez powodu na ambasadora naszej firmy wybraliśmy Józefa Młynarczyka, który jako sportowiec potwierdzał te cechy swoim charakterem. Ponadto doceniamy jego zaangażowanie, siłę walki i energię, którą było zawsze widać podczas rozgrywek na międzynarodowych boiskach – mówi Tomasz Nowak przedstawiciel Niemieckiego koncernu na Polskę.

 

FB Ambasador 600x600px

CLEANO SPEED Wkrótce w naszej ofercie

włącz .

NEWS CLEANO 30 wersja 1

Przyciśnij aby obejrzeć film.

CLEANO SPEED 

 

CLEANO SPEED to kompaktowe i całkowicie mechaniczne narzędzie (bez kabli, baterii, itp.), wyposażone w niewielki zbiornik na wodę, wodę demineralizowaną lub chemię, system pneumatycznego spryskiwania oraz opcjonalnie wymienne pady z zastosowaniem do mycia / czyszczenia różnych powierzchni. Idealne do wykonywania czynności domowych, jak również z zastosowaniem dla wielu instytucji między innymi: hoteli, szkół, myjni samochodowych, szpitali, punktów gastronomicznych etc.

Innowacyjne urządzenie, które we współpracy z taśmą lepiącą będzie zbierać z powierzchni takie nieczystości jak: sierść, okruchy, piasek, kurz.

Gabaryty oraz niewielka waga pozwolą na miłą i długą efektywną pracę.

Już niebawem w naszej ofercie.

 

SPECJALNA OFERTA

włącz .

BANER SPECJALNA OFERTA LEWI POLSKA Mycie Okien

 

„SPECJALNA OFERTA” to nasza propozycja skierowana wyłącznie do klientów prowadzących działalność gospodarczą. Propozycja obejmuje pełny zakres produktów LEWI oraz QLEEN.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać oczekiwania rynku, dlatego nasza oferta satysfakcjonuje różnorodnością asortymentu i korzystnymi warunkami zakupu, a także łatwością obsługi i sprawnym przebiegiem procesu zamówienia.
Do współpracy zapraszamy dystrybutorów, firmy wykonawcze urządzeń oraz narzędzi do czyszczenia. Jesteśmy obecnie jednym z największych w Europie producentów profesjonalnego sprzętu do mycia powierzchni dachowych, szklanych, elewacji etc.
Dla uznanych Partnerów zapewniamy szkolenia zarówno bezpośrednio u klienta jak i w naszej fabryce w Neusterlitz.
Ponadto dla najbardziej prestiżowych współpracowników gwarantujemy Certyfikaty, Wyróżnienie na stronie głownej naszej domenty w strefie „PARTNERZY” oraz Wsparcie marketingowe.

 

 

 

TARGI CMS 2017 Berlin

włącz .

Targi Berlin

 

Sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania do czyszczenia szkła, elewacji, powierzchni dachowych oraz modułów fotowoltaicznych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach w BERLINIE „CMS 2017 Berlin” Hala 4.2, Stoisko 106. Przedstawimy profesjonalne rozwiązania czyszczące, które skutecznie redukują zużycie wody, energii i produktów czyszczących. Poznaj zalety modularnych i solidnych systemów oczyszczania wody systemami QLEEN. Sprawdź siłę czyszczenia obrotowych szczotek ROTAQLEEN.

 

 

Targi Intersolar Monachium 2017

włącz .

 

Kolejna edycja Solarnych Międzynarodowych Targów w Monachium już za nami. Tegoroczna największa impreza w Europie to przede wszystkim zaprezentowanie nowinek przez licznych wystawców w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jako, że idealnie dostosowywujemy się do utrzymania czystości i lepszej efektywności modułów fotowoltaicznych nie mogło nas również zabraknąć w tym wydarzeniu.

Podczas targów zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania a największym powodzeniem i uznaniem gości targowych cieszyło się urządzenie w wersji QLEEN Disy Full Version. Produkt ten to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko kojarzy się z branżą fotowoltaiczną, ale jesteśmy przekonani, że doskonale wypełni lukę w branży czystości w myciu wysoko położonych elewacjach i fasadach.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję targów.

 

Targi Intersolar Monachium 2016

włącz .

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach INTERSOLAR, które odbędą się w dniach 20-24 czerwca 2016 roku w Monachium Hala B3 Stoisko nr 190. Głównym Naszym założeniem na tegorocznych Targach jest zaprezentowanie Państwu najnowszych rozwiązań, w dziedzinie mycia paneli fotowoltaicznych co pozwoli na zachowanie wysokiego współczynnika produkcji oraz długą żywotności modułów.

Targi Dni Czystości 2017

włącz .

       

 

Chcesz poznać najnowsze trendy w branży czystości, a może szukasz wyspecjalizowanych urządzeń do mycia fasad i elewacji ? Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 5.6 na tegorocznych Targach "DNI CZYSTOŚCI" które odbędą się w CentrumExpo XXI w Warszawie, w dniach 26-27 kwiecień 2017r.

 

 

 

LEWI INDOOR

LEWI INDOOR Sytem mycia wewnętrznego.
Powierzchnie okienne, moduły fotowoltaiczne, panele solarne, klatki schodowe, nośniki reklamowe - dzięki zastosowaniu do czyszczenia LEWI INDOOR oszczędzisz czas i pieniądze. System składa się z solidnych teleskopowych wysięgników, systemu rozpylania czystej wody oraz padów z mikrofibry wykonanych w nowoczesnej technologii. Czyszczenie odbywa...

Czytaj dalej