CLEANO SPEED Wkrótce w naszej ofercie

włącz .

NEWS CLEANO 30 wersja 1

Przyciśnij aby obejrzeć film.

CLEANO SPEED 

 

CLEANO SPEED to kompaktowe i całkowicie mechaniczne narzędzie (bez kabli, baterii, itp.), wyposażone w niewielki zbiornik na wodę, wodę demineralizowaną lub chemię, system pneumatycznego spryskiwania oraz opcjonalnie wymienne pady z zastosowaniem do mycia / czyszczenia różnych powierzchni. Idealne do wykonywania czynności domowych, jak również z zastosowaniem dla wielu instytucji między innymi: hoteli, szkół, myjni samochodowych, szpitali, punktów gastronomicznych etc.

Innowacyjne urządzenie, które we współpracy z taśmą lepiącą będzie zbierać z powierzchni takie nieczystości jak: sierść, okruchy, piasek, kurz.

Gabaryty oraz niewielka waga pozwolą na miłą i długą efektywną pracę.

Już niebawem w naszej ofercie.

 

SPECJALNA OFERTA

włącz .

BANER SPECJALNA OFERTA LEWI POLSKA Mycie Okien

 

„SPECJALNA OFERTA” to nasza propozycja skierowana wyłącznie do klientów prowadzących działalność gospodarczą. Propozycja obejmuje pełny zakres produktów LEWI oraz QLEEN.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać oczekiwania rynku, dlatego nasza oferta satysfakcjonuje różnorodnością asortymentu i korzystnymi warunkami zakupu, a także łatwością obsługi i sprawnym przebiegiem procesu zamówienia.
Do współpracy zapraszamy dystrybutorów, firmy wykonawcze urządzeń oraz narzędzi do czyszczenia. Jesteśmy obecnie jednym z największych w Europie producentów profesjonalnego sprzętu do mycia powierzchni dachowych, szklanych, elewacji etc.
Dla uznanych Partnerów zapewniamy szkolenia zarówno bezpośrednio u klienta jak i w naszej fabryce w Neusterlitz.
Ponadto dla najbardziej prestiżowych współpracowników gwarantujemy Certyfikaty, Wyróżnienie na stronie głownej naszej domenty w strefie „PARTNERZY” oraz Wsparcie marketingowe.

 

 

 

TARGI CMS 2017 Berlin

włącz .

Targi Berlin

 

Sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania do czyszczenia szkła, elewacji, powierzchni dachowych oraz modułów fotowoltaicznych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach w BERLINIE „CMS 2017 Berlin” Hala 4.2, Stoisko 106. Przedstawimy profesjonalne rozwiązania czyszczące, które skutecznie redukują zużycie wody, energii i produktów czyszczących. Poznaj zalety modularnych i solidnych systemów oczyszczania wody systemami QLEEN. Sprawdź siłę czyszczenia obrotowych szczotek ROTAQLEEN.

 

 

Targi Intersolar Monachium 2017

włącz .

 

Kolejna edycja Solarnych Międzynarodowych Targów w Monachium już za nami. Tegoroczna największa impreza w Europie to przede wszystkim zaprezentowanie nowinek przez licznych wystawców w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jako, że idealnie dostosowywujemy się do utrzymania czystości i lepszej efektywności modułów fotowoltaicznych nie mogło nas również zabraknąć w tym wydarzeniu.

Podczas targów zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania a największym powodzeniem i uznaniem gości targowych cieszyło się urządzenie w wersji QLEEN Disy Full Version. Produkt ten to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko kojarzy się z branżą fotowoltaiczną, ale jesteśmy przekonani, że doskonale wypełni lukę w branży czystości w myciu wysoko położonych elewacjach i fasadach.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję targów.

 

Targi Intersolar Monachium 2016

włącz .

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach INTERSOLAR, które odbędą się w dniach 20-24 czerwca 2016 roku w Monachium Hala B3 Stoisko nr 190. Głównym Naszym założeniem na tegorocznych Targach jest zaprezentowanie Państwu najnowszych rozwiązań, w dziedzinie mycia paneli fotowoltaicznych co pozwoli na zachowanie wysokiego współczynnika produkcji oraz długą żywotności modułów.

Targi Dni Czystości 2017

włącz .

       

 

Chcesz poznać najnowsze trendy w branży czystości, a może szukasz wyspecjalizowanych urządzeń do mycia fasad i elewacji ? Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 5.6 na tegorocznych Targach "DNI CZYSTOŚCI" które odbędą się w CentrumExpo XXI w Warszawie, w dniach 26-27 kwiecień 2017r.

 

 

 

Targi Intersolar Monachium 2015

włącz .

 

W dniach 10-12 czerwca 2015 roku w Monachium odbywały się największe i najważniejsze Międzynarodowe Targi branży Solarnej w tej części świata. Wśród 1002 wystawców najbardziej liczących się graczy na rynku energii odnawialnej nie mogło zabraknąć również firmy LEHMANN KG oraz LEWI-POLSKA.

Dzięki doskonałej współpracy, udało nam się zaaranżować wspólne stoisko w Hali B2. Dziękując za gościnę Prezesowi  niemieckiej spółki Panu Hansowi Supthutowi, pragniemy wyrazić nasze najwyższe uznanie dla innowacyjności i rewolucyjności oferowanej przez jego firmę unikalnych rozwiązań do czyszczenia instalacji fotowoltaicznych. Połączenie opatentowanej przez LEHMANN KG metody z wysoko kwalifikowaną i wydajną ofertą urządzeń spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nasze wspólne stoisko.

Będąc wśród najważniejszych podmiotów gospodarczych produkujących urządzenia do czyszczenia instalacji fotowoltaicznych firma nawiązała liczne kontakty handlowe i biznesowe, które z pewnością zaowocują kolejnymi zamówieniami na międzynarodowym rynku.

W załączonym filmie prezentujemy wybrane momenty będące pamiątką z tego udanego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie był udział w monachijskich targach. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne edycje tych oraz innych targów z udziałem LEHAMNN KG oraz LEWI-POLSKA, a wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę targów składamy gorące podziękowania.

 

 

LEWI INDOOR

LEWI INDOOR Sytem mycia wewnętrznego.
Powierzchnie okienne, moduły fotowoltaiczne, panele solarne, klatki schodowe, nośniki reklamowe - dzięki zastosowaniu do czyszczenia LEWI INDOOR oszczędzisz czas i pieniądze. System składa się z solidnych teleskopowych wysięgników, systemu rozpylania czystej wody oraz padów z mikrofibry wykonanych w nowoczesnej technologii. Czyszczenie odbywa...

Czytaj dalej