U20 Mundialowa Mistrzowska PROMOCJA

włącz .

 

PROMOCJa

Mistrzostwa Świata do lat 20 w Piłce Nożnej 2019 – dwudziesty drugi turniej mistrzostw świata U-20 w piłce nożnej mężczyzn. Do 15 czerwca oczy piłkarskiego świata będą zwrócone na Polskę, która po raz pierwszy będzie organizatorem turnieju. W końcu młodzieżowy mundial to drugi, po seniorskim, najważniejszy turniej rozgrywany pod egidą FIFA. Nadchodząca imreza to szansa aby zobaczyć najbardziej utalentowanych piłkarzy z rocznika 1999 i młodzych. Przypomnijmy że przez ten turniej w przeszłości przewinęli się przyszli mistrzowie świata, Europy i laureaci Złotej Piłki "France Football". Do tej ostatniej grupy należą Lionel Messi (2005), Marco van Basten (1983), Ricardo Kaka (2001), Luis Figo (1991) i Ronaldinho (1999).

Korzystając właśnie z tej okazji zapraszamy do udziału w naszej Mistrzowskiej PROMOCJI. To również jedyna i niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem Orginalnej Bramkarskiej Koszulki (Europejskiego z wieloma trofeamii Portugalskiego klubu) z autografem Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka.

 

Mistrzowska PROMOCJA

 

REGULAMIN PROMOCJI !!!

 
I. OGÓLNE INFORMACJE
 
Niniejszy Regulamin określa zasady promocji „Mistrzowska PROMOCJA„. Organizatorem akcji promocyjnej jest firma LEWI POLSKA, zarejestrowana w Pabianice, NIP 728-145-36-58, tel.: 694-469-009, z siedzibą mieszczącą się przy

ul. Skłodowskiej 8/10, Pabianice. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.lewi-polska.pl Składając zamówienie w promocji „Mistrzowska PROMOCJA, klient wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.

II. CZAS TRWANIA

 
Promocja „Mistrzowska PROMOCJA„ trwa do 30.06.2019r. lub wyczerpania zapasów.
 
III. WARUNKI PROMOCJI
.

1. Do każdego złożonego zamówienia z kategorii produktów QLEEN Disy Electro, QLEEN Profi I lub QLEEN Profi II, otrzymacie Państwo  Orginalną Bramkarską Koszulkę Europejskiego Zespołu, wielokrotnego zdobywcy największych trofeów w piłce nożnej z podpisem i dedykacją Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka
2. Wartość zamówienia, o których mowa w pkt III.1, dotyczy tylko i wyłącznie produktów z kategotii produktów QLEEN Disy Electro, QLEEN Profi I lub QLEEN Profi II
3. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi bądź cenami specjalnymi na w/w kategorie produktów.
4. Promocja dotyczy zamówień na terenie Polski i UE

IV. ZASADY PROMOCJI
.

1. Zamówienie można wykonać za pośrednictwem drogi mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie są brane  pod uwagę zamówienia telefoniczne lub w innej formie niż wyżej wspomniany adres.
2. Zamówienia nie spełniające warunków promocji wymienionych w pkt IV, ppk 1, nie będą brane pod uwagę w Akcji Promocyjnej.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
.

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania akcji, o czym poinformuje klienta.
2. Sprawy nie poruszone w tym regulaminie, m.in. reklamacje i zwroty określa regulamin sklepu dostępny na tej stronie
3. Regulamin obowiązuje od dnia 23.05.2019
 

TARGI ENEX 27-28.02.2019 - Zapraszamy

włącz .

To już 22 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii.

Jako jeden z prelegentów tegorocznej imprezy targowej będziemy mogli zaprezentować Państwu najnowsze rozwiązania z dziedziny systemów utrzymania czystości modułów fotowoltaicznych. To również okazja aby pokazać innowacyjną elektryczną szczotę obrotową, która radzi sobie z najgorszym zabrudzeniem (ptasie odchody), jakie ogranicza produkcję energii a przede wszystkim może prowadzić do uszkodzenia w paneli słonecznych.
Tym samym zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, które zlokalizowane będzie w pasażu energetycznym GLOB ENERGIA.

Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce.

 

TARGI ENEX naj

PROMOCJA "Złap Jakość w Swoje Ręce"

włącz .

 

PROMOCJa

Korzystając z okazji zakończonych Mistrzostw Świata w piłce nożnej i mając na uwadze Wilokrotnego Mistrza, a Naszego Ambasadora wychodzimy z jedyną taką promocją oraz okazją do zdobycia markowej Piłki Nożnej ADIDAS ( z tegorocznych Mistrzostw Świata), oraz unikalnej koszulki Polo z bezpośrednią na niej dedykacją dla Uczestnika konkursu od Józefa Młynarczyka.

 

PROMOCJA Józef Młynarczyk 779x444px

 

REGULAMIN PROMOCJI !!!

 
I. OGÓLNE INFORMACJE
 
Niniejszy Regulamin określa zasady promocji "Złap Jakość w Swoje Ręce". Organizatorem akcji promocyjnej jest administrator sklepu internetowego sklep.lewi-polska.pl, zarejestrowany w Pabianice, NIP 728-145-36-58, tel.: 694-469-009, z siedzibą mieszczącą się przy
ul. Skłodowskiej 8/10, Pabianice. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie http://sklep-lewi.pl/pl/ Składając zamówienie w promocji "Złap Jakość w Swoje Ręce", klient wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
 
II. CZAS TRWANIA

 
Promocja "Złap Jakość w Swoje Ręce" trwa do 10.12.2018r. lub wyczerpania zapasów.
 
III. WARUNKI PROMOCJI
.
 
1. Do każdego złożonego zamówienia z kategorii PROMOCJE na stronie https://sklep-lewi.pl/pl/promocje otrzymacie Państwo markową Piłkę Nożną ADIDAS (replikę) z tegorocznych Mistrzostw Świata oraz niepowtarzalną koszulkę Polo z dedykacją dla uczestnika promocji ( imię i nazwisko ) od Naszego Ambasadora Józefa Młynarczyka

2. Wartość zamówienia, o których mowa w pkt III.1, dotyczy tylko i wyłącznie produktów z kategotii PROMOCJE

3. Promocja dotyczy zamówień na terenie Polski i UE
 
IV. ZASADY PROMOCJI
.
 
1. Zamówienie można wykonać za pośrednictwem strony http://sklep-lewi.pl/pl/ lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie są brane  pod uwagę zamówienia telefoniczne lub w innej formie niż wyżej wspomniane adresy.
 
2. Gdy w koszyku lub zamówieniu mailowym znajdują się produkty z kategorii PROMOCJE, Uczestnik otrzyma promocyjną piłkę oraz koszulkę Polo z dedykacją.
3. Zamówienia nie spełniające warunków promocji wymienionych w pkt II, nie będą brane pod uwagę z Akcją Promocyjną.
4. Klient zobowiązany jest poinformować sprzedawcę drogą mailową, telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy sklepu o rozmiarze koszulki Polo
 
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
.
 
1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania akcji, o czym poinformuje klienta.

2. Sprawy nie poruszone w tym regulaminie, m.in. reklamacje i zwroty określa regulamin sklepu dostępny na tej stronie
3. Regulamin obowiązuje od dnia 22.07.2018
 

Józef Młynarczyk Ambasadorem LEHMANN KG POLSKA

włącz .

OFICJALNA INFORMACJA.

Z wielką dumą informujemy, że Józef Młynarczyk, były Reprezentant Polski, piłkarz Widzewa Łódź oraz słynnego FC Porto, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, został oficjalnym ambasadorem produktów LEHMANN KG.

Józef Młynarczyk jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii klubowej europejskiej piłki nożnej, mimo że zagraniczne występy rozpoczął dopiero w wieku 31 lat. Najpierw na krotko trafił do francuskiej drużyny SC Bastia, a w 1986 przeniósł się do portugalskiego FC Porto. Z tym klubem święcił największe tryumfy. W 1987 roku jako drugi Polak po Zbigniewie Bońku zdobył  Puchar Europy (w finale Portugalczycy pokonali 2:1 Bayern Monachium) oraz Superpuchar UEFA i Puchar Interkontynentalny. 2 razy został mistrzem Portugalii (1986 i 1988) oraz zdobył puchar tego kraju (1988).
Pierwsze kroki piłkarskiej kariery stawiał w klubie Astra (z jego rodzinnej miejscowości Nowa Sól). Później grał jeszcze w tamtejszej Polonii. W wieku 21 lat przeszedł do Stali Bielsko-Biała. Po trzech latach gry w tym klubie Antoni Piechniczek, który trenował Młynarczyka jeszcze w Bielsku ściągnął go do Odry Opole. Rok później grał już w Widzewie, gdzie na dobre rozpoczęła się jego wielka kariera. Z łódzkim klubem dwukrotnie wywalczył mistrzostwo Polski (1981 i 1982) oraz dotarł do półfinału Pucharu Europy (1983). 18 lutego 1979 zadebiutował w reprezentacji Polski, prowadzonej przez Ryszarda Kuleszę, w meczu z Tunezją.  
W sumie w kadrze rozegrał 42 mecze. Był  pierwszym bramkarzem reprezentacji prowadzonej przez Antoniego Piechniczka. W 1982 roku strzegł polskiej bramki podczas mistrzostw świata, w których Polska zajęła trzecie miejsce. Grał także w kolejnym mundialu w 1986 w Meksyku. Po tych mistrzostwach zakończył karierę.
Nie rozstał się jednak z piłką. Swoje bramkarskie doświadczenie przekazywał młodszym szkoląc m.in. bramkarzy w FC Porto i kilku polskich klubach oraz w reprezentacji Polski.

Dla firmy LEWI-POLSKA wspieranie sportu i polskich sportowców to ważny element strategii marketingowej. – Jesteśmy firmą, która zawsze stawiała na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz jakość i nie bez powodu na ambasadora naszej firmy wybraliśmy Józefa Młynarczyka, który jako sportowiec potwierdzał te cechy swoim charakterem. Ponadto doceniamy jego zaangażowanie, siłę walki i energię, którą było zawsze widać podczas rozgrywek na międzynarodowych boiskach – mówi Tomasz Nowak przedstawiciel Niemieckiego koncernu na Polskę.

 

FB Ambasador 600x600px

CLEANO SPEED Wkrótce w naszej ofercie

włącz .

NEWS CLEANO 30 wersja 1

Przyciśnij aby obejrzeć film.

CLEANO SPEED 

 

CLEANO SPEED to kompaktowe i całkowicie mechaniczne narzędzie (bez kabli, baterii, itp.), wyposażone w niewielki zbiornik na wodę, wodę demineralizowaną lub chemię, system pneumatycznego spryskiwania oraz opcjonalnie wymienne pady z zastosowaniem do mycia / czyszczenia różnych powierzchni. Idealne do wykonywania czynności domowych, jak również z zastosowaniem dla wielu instytucji między innymi: hoteli, szkół, myjni samochodowych, szpitali, punktów gastronomicznych etc.

Innowacyjne urządzenie, które we współpracy z taśmą lepiącą będzie zbierać z powierzchni takie nieczystości jak: sierść, okruchy, piasek, kurz.

Gabaryty oraz niewielka waga pozwolą na miłą i długą efektywną pracę.

Już niebawem w naszej ofercie.

 

SPECJALNA OFERTA

włącz .

BANER SPECJALNA OFERTA LEWI POLSKA Mycie Okien

 

„SPECJALNA OFERTA” to nasza propozycja skierowana wyłącznie do klientów prowadzących działalność gospodarczą. Propozycja obejmuje pełny zakres produktów LEWI oraz QLEEN.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać oczekiwania rynku, dlatego nasza oferta satysfakcjonuje różnorodnością asortymentu i korzystnymi warunkami zakupu, a także łatwością obsługi i sprawnym przebiegiem procesu zamówienia.
Do współpracy zapraszamy dystrybutorów, firmy wykonawcze urządzeń oraz narzędzi do czyszczenia. Jesteśmy obecnie jednym z największych w Europie producentów profesjonalnego sprzętu do mycia powierzchni dachowych, szklanych, elewacji etc.
Dla uznanych Partnerów zapewniamy szkolenia zarówno bezpośrednio u klienta jak i w naszej fabryce w Neusterlitz.
Ponadto dla najbardziej prestiżowych współpracowników gwarantujemy Certyfikaty, Wyróżnienie na stronie głownej naszej domenty w strefie „PARTNERZY” oraz Wsparcie marketingowe.

 

 

 

TARGI CMS 2017 Berlin

włącz .

Targi Berlin

 

Sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania do czyszczenia szkła, elewacji, powierzchni dachowych oraz modułów fotowoltaicznych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach w BERLINIE „CMS 2017 Berlin” Hala 4.2, Stoisko 106. Przedstawimy profesjonalne rozwiązania czyszczące, które skutecznie redukują zużycie wody, energii i produktów czyszczących. Poznaj zalety modularnych i solidnych systemów oczyszczania wody systemami QLEEN. Sprawdź siłę czyszczenia obrotowych szczotek ROTAQLEEN.

 

 

Targi Intersolar Monachium 2017

włącz .

 

Kolejna edycja Solarnych Międzynarodowych Targów w Monachium już za nami. Tegoroczna największa impreza w Europie to przede wszystkim zaprezentowanie nowinek przez licznych wystawców w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jako, że idealnie dostosowywujemy się do utrzymania czystości i lepszej efektywności modułów fotowoltaicznych nie mogło nas również zabraknąć w tym wydarzeniu.

Podczas targów zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania a największym powodzeniem i uznaniem gości targowych cieszyło się urządzenie w wersji QLEEN Disy Full Version. Produkt ten to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko kojarzy się z branżą fotowoltaiczną, ale jesteśmy przekonani, że doskonale wypełni lukę w branży czystości w myciu wysoko położonych elewacjach i fasadach.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję targów.

 

Targi Intersolar Monachium 2016

włącz .

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach INTERSOLAR, które odbędą się w dniach 20-24 czerwca 2016 roku w Monachium Hala B3 Stoisko nr 190. Głównym Naszym założeniem na tegorocznych Targach jest zaprezentowanie Państwu najnowszych rozwiązań, w dziedzinie mycia paneli fotowoltaicznych co pozwoli na zachowanie wysokiego współczynnika produkcji oraz długą żywotności modułów.

LEWI INDOOR

LEWI INDOOR Sytem mycia wewnętrznego.
Powierzchnie okienne, moduły fotowoltaiczne, panele solarne, klatki schodowe, nośniki reklamowe - dzięki zastosowaniu do czyszczenia LEWI INDOOR oszczędzisz czas i pieniądze. System składa się z solidnych teleskopowych wysięgników, systemu rozpylania czystej wody oraz padów z mikrofibry wykonanych w nowoczesnej technologii. Czyszczenie odbywa...

Czytaj dalej