QLEEN

QLEEN INNOWACYJNE SYSTEMY DO MYCIA, BEZPIECZNE, NIEZAWODNE, EKONOMICZNE, PRZYJAZNE ŚRODOWISKU.

Systemy QLEEN są zbudowane modułowo i składają się z urządzenia filtrującego wodę, systemu lekkich rur (z włókna węglowego lub stopu aluminium) jak również specjalnych szczotek do różnych zastosowań i powierzchni. Są bardzo solidne i niezawodne. Prace czyszczące wykonuje się bez rusztowań, windy czy podnośnika do wysokości 21 m. To oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Stacje QLEEN

Mobilne stacje filtrowania wody opierają się o sprawdzoną technikę PURAQLEEN firmy Lehmann. Jednostka filtrująca wytwarza zdemineralizowaną wodę w sposób ciągły do procesu czyszczenia.

Stacje QLEEN są:
  • solidne i niezawodne
  • wydajne i oszczędne
  • o różnej ilości części i wydajności
  • modułowe i rozszerzalne
  • do indywidualnych zestawień (na zamówienie)
czytaj dalej

Łączniki QLEEN

System rurek QLEEN umożliwia szybkie i niezawodne czyszczenie powierzchni i fasad do wysokości 21 m. Zapewnia pracę szybką i oszczędną bezpośrednio z podłoża. Rurki QLEEN są lekkie i ergonomiczne, zbudowane z wysokiej jakości materiałów.

Czytaj dalej
 

Narzędzia QLEEN

Gruntowna i ekonomiczna praca na wysokości jest tylko wtedy możliwa, kiedy narzędzie jest całkowicie niezawodne i działa ono bezproblemowo w trudnych warunkach. Narzędzia QLEEN dają doskonałe wyniki, szybko i profesjonalnie. Czy to będą parapety, czy ramy okienne, przystanki autobusowe, czy zadaszenia, specjalne łuki, szczotki umożliwiają dostęp do powierzchni różnej wielkości i nachylenia.

Czytaj dalej

ROTAQLEEN

Szczególnie wielorakie zastosowanie ma ROTAQLEEN, obracająca się szczotka, która czyści szybko i gruntownie. W prosty sposób łączy się z rurkami i może być stosowana do czyszczenia powierzchni szklanych, fasad czy paneli solarnych do wysokości 21 metrów od podłoża. ROTAQLEEN zapewnia lepsze czyszczenie niż standardowe szczotki oferowane na rynku.

Czytaj dalej
 

CZYSZCZENIE ŻALUZJI METODĄ QLEEN

Do ekonomicznego i delikatnego czyszczenia zewnętrznych żaluzji. Oszczędność czasu do 50 % w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia.

Czytaj dalej

QLENN DISY. Pewna wydajna i efektywna praca.
System czyszczenia QLEEN DISY przekonuje nie tylko po wyglądzie. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie do zastosowań profesjonalnych do czyszczenia powierzchni szklanych, fasad i paneli słonecznych.

Czytaj dalej