• ROTAQLEEN.

  • ROTAQLEEN.

ROTAQLEEN SZCZOTKI OBROTOWE

Elektryczne szczotki obrotowe do mycia, czyszczenia powierzchni : fasad szklanych, elewacji, pokryć dachowych, przystanków autobusowych, nośników reklamowych, modułów fotowoltaicznych. 

ROTAQLEEN Classic. Elektrycznie napędzane szczotki, które dzięki rotacji i własnemu ciężarowi doskonale czyszczą powierzchnie szklane, fasady i panele słoneczne. Łączą się w prosty sposób z wysięgnikami QLEEN i dzięki temu mogą być wzniesione do wysokości 20 m nad podłożem. Silnik 12 V w główce szczotki daje widocznie lepszy wynik niż tradycyjne szczotki oferowane na rynku. Model ROTAQLEEN Vario z jednoczęściową główką i zraszaczem z przodu i tyłu, umożliwia szybkie i wygodne czyszczenie powierzchni szklanych, fasad i paneli słonecznych. Przyczynia się do tego również obustronny napęd i nastawny przegub. ROTAQLEEN Vario pracuje pod napięciem 24 V.

QLEEN Dsiy

QLEEN Stacje myjące.
Urządzenia do czyszczenia, mycia powierzchni : elewacji, fasad szklanych, modułów reklamowych, przystanków autobusowych, nośników reklamowych, instalacji fotowoltaicznych. Systemy przygotowania wody (stacje QLEEN) bazują na wypróbowanej technice PURAQLEEN firmy LEHMANN KG. Uzupełnione są o podzespoły wykonujące proces odwróconej osmozy. Stacje mobilne oferowane są w różnych wariantach, dzięki czemu można je dostosować do wielkości i zakresu prac...

Czytaj dalej