AKTUALNE PROMOCJE

Niniejszym pragniemy poinformować Państwa o planowanym uruchomieniu dwóch niezależnych PROMOCJI.

Szczegółowe informacje obu promocji poniżej.

 
I. OGÓLNE INFORMACJE
 
Niniejszy Regulamin określa zasady promocji „NOWA CENA 4 WYBRANYCH SYSTEMÓW DO MYCIA” oraz „SOFTSHELL DO 5 WORKÓW GRANULATU. Organizatorem akcji promocyjnej jest administrator sklepu internetowego sklep.lewi-polska.pl, zarejestrowany w Pabianice,  NIP 728-145-36-58, tel.: 694-469-009, z siedzibą mieszczącą się przy ul. Skłodowskiej 8/10, Pabianice. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie http://sklep-lewi.pl/pl/ Składając zamówienie w promocji „NOWA CENA 4 WYBRANYCH SYSTEMÓW DO MYCIA” oraz „SOFTSHELL DO 5 WORKÓW GRANULATU klient wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
II. CZAS TRWANIA

 
Promocja „MARKOWY SOFTSHELL I KOSZULKA POLO MOŻE BYĆ TWOJA” trwa do wyczerpania zapasów.
III. WARUNKI PROMOCJI
1.
 
1. Dotyczy 4 Zestawów do mycia
– Zakup dowolnie wybrany system do mycia w gwarantowanej korzystnej cenie.
 
1a. Dotyczy Granulatu i kurtki typu softshell
– dokonaj zakupu minimum 5 szt. worków granulatu / żywicy, a otrzymasz jedną sztukę kurtki typu softshell GRATIS z dostępnego rozmiaru M,L,XL, XXL
 
2. Wartość zamówienia, o których mowa w pkt III.1,  w sumie nie może być mniejsza niż wskazane kwoty i wartości.

4. Promocja dotyczy zamówień na terenie Polski i UE

IV. ZASADY PROMOCJI
.
 
1. Zamówienie można wykonać jedynie za pośrednictwem strony http://sklep-lewi.pl/pl/ . Nie są przyjmowane zamówienia mailowe, ani telefoniczne.
 
2. Gdy w koszyku znajdują się produkty o wymienionej wartości a nie mniejszej niż w pkt III.1, klient otrzyma w przesyłce promocyjną kurtkę typu softshell ( dot. Promocji Granulatu i kurtki typu softshell )
3. Zamówienia nie spełniające warunków promocji wymienionych w pkt II, nie będą brane pod uwagę z Akcją Promocyjną.
4. Klient zobowiązany jest poinformować sprzedawcę drogą mailową, telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy sklepu o rozmiarze kurtki softshell ( dot. Promocji Granulatu i kurtki typu softshell )
 

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
.
 
1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania akcji, o czym poinformuje klienta

2. Sprawy nie poruszone w tym regulaminie, m.in. reklamacje i zwroty określa regulamin sklepu dostępny na stronie sklepu pod adresem: https://sklep-lewi.pl/pl/content/6-regulamin.