W związku z dynamicznym rozwojem globalnej marki Lehmann KG rozszerzamy sieć ambasadorów oraz dilerów oferując korelację opartą na partnerskich zasadach współpracy.

Kim jesteśmy?

Lehmann KG to globalnie obecna marka, które istnieje na rynku od 1895 roku. Jako pionierzy oferujemy wysokiej jakości narzędzia oraz systemy do mycia powierzchni szklanych, fasad, elewacji, paneli fotowoltaicznych, żaluzji i pojazdów. Jesteśmy jednym z największych dostawców innowacyjnych systemów czyszczących dla klienta indywidualnego, przemysłowego oraz usługowego. Nasze rozwiązania dystrybuowane są do 68 Państw.

Firma opiera się na doświadczeniu i zaangażowaniu swoich pracowników na każdym etapie rozwoju - od wstępnego projektu, aż po produkcję produktu końcowego. Rezultatem są wydajne i innowacyjne systemy, dzięki którym możliwe jest połączenie komfortu użytkowania z efektywnymi rezultatami.

Współpraca

Jeśli jesteś instalatorem paneli fotowoltaicznych, który cechuje się stabilnością gospodarczą, stawiasz na jakość swoich usług, oferujesz serwis na wysokim poziomie, dbasz o jakość komponentów, posiadasz opinie firmy rzetelnej oraz zależy Ci na długofalowej relacji biznesowej – dołącz do naszego zespołu partnerów handlowych.

Jeżeli podczas usługi instalacji fotowoltaicznej przekroczysz próg konkretnej liczby kilowatów otrzymasz od nas zniżkę na narzędzia oraz systemy, które zmaksymalizują funkcjonowanie powierzchni paneli oraz zapewnią czystość bez smug.

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem współpracy na podstawie jednego z dwóch modeli partnerstwa.

Umowa dilerska

Ten model współpracy polega na wspieraniu kanałów dystrybucji w formie reprezentowania oraz sprzedaży wszystkich urządzeń naszej marki. Dołączając do naszego programu partnerstwa otrzymasz dostęp do szerokiej gamy konkurencyjnych produktów w atrakcyjnych, indywidualnych cenach, ich darmową prezentację oraz pakiet korzyści.

Umowa ambasadorska

Proponowany rodzaj współpracy opiera się na budowaniu sieci sprzedaży poprzez reprezentowanie 6 najpopularniejszych systemów myjących naszej firmy. Podjęcie partnerstwa wiąże się z pakietem korzyści, które wpłyną na rozwój zarówno Twojej marki, jak również Lehmann KG.

Złoty Medal Targi Kielce 2022

Dlaczego my?

Proponowane przez nas wielofunkcyjne systemy to opracowane przez Lehmann wyspecjalizowane, certyfikowane narzędzia, które zwiększają zysk energetyczny oraz potęgują kondycję paneli fotowoltaicznych. Mobilne zestawy to innowacyjne, niezawodne urządzenia, które maksymalizują efektywność procesu czyszczenia dowolnych płaszczyzn. Systemy czyszczące Lehmann KG w oparciu na najnowszych technologiach są synonimem wysokiej jakości, komfortu, niezawodności i oszczędności.

Oferowane przez nas pionierskie urządzenia są gwarancją produktywnego i ekonomicznego procesu czyszczenia. Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań branży zapewniając naszym klientom profesjonalne narzędzia, doradztwo oraz usługi serwisowe. Tego samego oczekujemy od naszych autoryzowanych dilerów oraz dystrybutorów. Dzięki współpracy z Lehmann KG masz szansę zdobycia przewagi konkurencyjnej.

Dodatkowe korzyści finansowe

Wsparcie technologiczne, marketingowe oraz szkoleniowe

Nowy model biznesowy dla instalatorów

Dodatkowa usługa wyróżniająca danego instalatora spośród konkurencji

System poleceń w danym województwie

Kliknij, by pobrać PDF