Jakość i zaufanie

Od 1895 roku parametry techniczne, jakość, innowacyjność, niezawodność i zorientowana na klienta obsługa decydują o naszym sukcesie. Dwa zakłady produkcyjne oraz partnerzy i agencje w 56 krajach przekładają się na prawdziwie globalną obecność marki LEHMANN KG.  Jako firma rodzinna napędzana innowacjami, LEHMANN KG realizuje jasną strategię w zakresie produkcji i rozwoju produktów - w celu zapewnienia przyjaznych dla środowiska, wydajnych i wygodnych rozwiązań do mycia, pielęgnacji i czyszczenia powierzchni. Firma opiera się na doświadczeniu i zaangażowaniu swoich pracowników na każdym etapie rozwoju - od wstępnego projektu, aż po produkcję produktu końcowego. Rezultatem są wydajne i innowacyjne systemy dzięki którym wykonanie usługi staje się bezpiecznie, łatwe z perfekcyjnym rezultatem bez pozostawiania brzydkich smug.

LEHMANN

lewi-polska-pabianice-lehmann

NOWOCZESNOŚĆ I POSTĘP

Tradycja i doświadczenie sprawdzają się na co dzień. Przedsiębiorstwo jest synonimem zaufania, jakości i dobrego serwisu. Jako firma rodzinna, posiadamy odbiorców w Europie i na świecie. Oferujemy wysokiej jakości narzędzia i systemy do czyszczenia szkła, elewacji i modułów fotowoltaicznych.

 

innowacja i ergonomia Lewi Polska mycie fotowoltaiki

INNOWACJA I ERGONOMIA

Innowacyjne produkty i systemy firmy LEHMANN KG przyczyniają się, że czyszczenie powierzchni szklanych, fasad, modułów fotowoltaicznych jest bezpieczne i wydajne. Dzięki starannie dobranym narzędziom, znakomitej jakości komponentów i pewnej techniki łączenia, praca jest efektywna i przyjemna.

innowacja i ergonomia Lewi Polska

BADANIA I ROZWÓJ

Wymagania w branży czyszczącej rosną a wraz z tym wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia coraz bardziej uniwersalne, niezawodne i oszczędne. Stawiamy sobie za cel, by sprostać wszystkim wymaganiom związanym z czyszczeniem zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni dzięki kompatybilność swoich systemów i urządzeń oraz wysoką jakością i opłacalnością.

Kontakt z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, systemów, usług, ofert i informacji technicznych, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

AMBASADOR DOBRYCH PRAKTYK

Program Ambasador Dobrych Praktyk został zainicjowany przez firmę LEWI Polska, reprezentanta niemieckiego producenta systemów myjących do fotowoltaiki LEHMANN German Cleaning Systems.

Referencje

Miło nam poinformować, iż kolejnym naszym sukcesem i wyróżnieniem jest Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki, które uznało nasze systemy do mycia wodą demineralizowaną jako ekologiczne i ekonomiczne pomagające w utrzymaniu wysokiej wydajności systemów fotowoltaicznych.

polskie_towarzystwo_fotowoltaiczne

REKOMENDACJA
Polish Photovoltaic Society

Ta prestiżowa nagroda to uznanie, nie tylko za najlepszy pod względem parametrów technicznych produkt, ale również innowacyjność oraz stwierdzenie, iż obrany przez Nas kierunek uświadamiania Konsumenta w temacie mycia modułów fotowoltaicznych jest zgodny z zasadami etyki rynku.

Innowacyjny_Produkt_Targów

INNOWACYJNY PRODUKT
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-ENERGY 2019